Код 5

Нема на залиха
SKU
2977
ден 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
  1. Фустан - код 8102 - небесно сина
    Фустан - код 8102 - небесно сина
    Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
  2. Блуза - код 0566 - црвена
    Блуза - код 0566 - црвена
    Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
  3. Комплет - код 333 - бело
    Комплет - код 333 - бело
    Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.217,71
  4. Јакна - код 9196 - бела
    Јакна - код 9196 - бела
    Најниско ден 1.739,71 Регуларна цена ден 2.319,71
  5. Фустан - код 8810 - ментол
    Фустан - код 8810 - ментол
    Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
  6. Кардиган - код 1691 - кремова
    Кардиган - код 1691 - кремова
    Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
  7. Фустан - код 4475 - жолта
    Фустан - код 4475 - жолта
    Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.391,71
  8. Фустан - код 9303 - кафеава
    Фустан - код 9303 - кафеава
    Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
  9. Топ - код 264 - црвена
    Топ - код 264 - црвена
    Special Price ден 696,00 Регуларна цена ден 1.276,00
  10. Фустан - код 9868 - црна
    Фустан - код 9868 - црна
    Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71