Код 5

Нема на залиха
SKU
2983
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5565 - 2
  Блуза - код 5565 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Маица - код 982 - светло сина
  Маица - код 982 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Хеланки - код 2142 - 4
  Хеланки - код 2142 - 4
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Топ - код 4272 - бело
  Топ - код 4272 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Фустан - код 6555 - 2 - шарена
  Фустан - код 6555 - 2 - шарена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 6. Фармерки - код 4072 - 1 - црна
  Фармерки - код 4072 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Код 6922
  Код 6922
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 3298 - бело
  Фустан - код 3298 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Тренерки - код 1236 - сиво
  Тренерки - код 1236 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Маица - код 5124 - бело
  Маица - код 5124 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71