Код 5 - 4

Нема на залиха
SKU
8960
MKD 579,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 8861 - 5 - борда
  Блуза - код 8861 - 5 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 8861
  Блуза - код 8861
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Тренерки - код 1236
  Тренерки - код 1236
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Комплет - код 5356 - капучино
  Комплет - код 5356 - капучино
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Свободна изчистена тениска в бежово - код 3638
  Маица - код 3638 - кремова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Фустан - код 5324 - розова
  Фустан - код 5324 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Панталони - код 1991 - 1
  Панталони - код 1991 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза с ефектни ръкави от дантела в бяло - код 2449
  Маица - код 2449 - 2 - бело
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Фустан - код 5888 - 3
  Фустан - код 5888 - 3
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Фустан - код 625 - небесно сина
  Фустан - код 625 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71