Код 5

Нема на залиха
SKU
40463
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Черна тениска с ефектен принт - код 4514
  Маица - код 4514 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Комбинезон - код 7177 - црна
  Комбинезон - код 7177 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 0837 - црна
  Блуза - код 0837 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Дамски комплект в синьо райе - код 5210
  Комплет - код 5210 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Дуксер - код 5161 - небесно сина
  Дуксер - код 5161 - небесно сина
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 6. Комплет - код 8067 - 1 - црна
  Комплет - код 8067 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Комплет - код 9896 - небесно сина
  Комплет - код 9896 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Дамска тениска в бяло с апликация - код 4374
  Маица - код 4374 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Панталони - код 9095 - 1 - сиво
  Панталони - код 9095 - 1 - сиво
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Дамска тениска в бяло с принт - код 2621
  Маица - код 2621 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71