Код 5

Нема на залиха
SKU
4096
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фармерки - код 1034-30 - сина
  Фармерки - код 1034-30 - сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Панталони - код 5424 - 1 - црна
  Панталони - код 5424 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 8989 - окер
  Фустан - код 8989 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 2129 - сиво
  Фустан - код 2129 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Блуза - код 0308 - кафеава
  Блуза - код 0308 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Јакна - код 7222 - 2 - црна
  Јакна - код 7222 - 2 - црна
  Најниско MKD 3.131,71 Регуларна цена MKD 3.711,71
 7. Блуза - код 3111 - црна
  Блуза - код 3111 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 4179 - црна
  Блуза - код 4179 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 8102 - пудра
  Фустан - код 8102 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фармерки - код 274 - црна
  Фармерки - код 274 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71