Код 5

Нема на залиха
SKU
5571
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Бяла дамска тениска с принт - код 11807
  Маица - код 11807 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Ефектна дамска тениска в сиво - код 11669
  Маица - код 11669 - сиво
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Блуза - код 6343 - 2 - небесно сина
  Блуза - код 6343 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Спортски комплет - код 22211 - 1 - циклама
  Спортски комплет - код 22211 - 1 - циклама
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 5. Дуксер - код 4080
  Дуксер - код 4080
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Сукња - код 3809 - 1 - небесно сина
  Сукња - код 3809 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 7. Комплет - код 6989 - 3 - бело
  Комплет - код 6989 - 3 - бело
  MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Спортски комплет - код 3221
  Спортски комплет - код 3221
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Дамски топ рипс в черно - 3249
  Топ - код 3249 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Тренерки - код 9993 - бело
  Тренерки - код 9993 - бело
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71