Код 5

Нема на залиха
SKU
6912
ден 782,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 334 - неон жолта
  Комплет - код 334 - неон жолта
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Блуза - код 5618 - светло сина
  Блуза - код 5618 - светло сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 3. Јакна - код 7070 - кафеава
  Јакна - код 7070 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Маица - код 3567 - црна
  Маица - код 3567 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 5. Блуза - код 5455
  Блуза - код 5455
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 6. Блуза - код 5321 - жолта
  Блуза - код 5321 - жолта
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Маица - код 3514 - бела
  Маица - код 3514 - бела
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Палто - код 643 - сиво
  Палто - код 643 - сиво
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Кардиган - код 6263 - виолетова
  Кардиган - код 6263 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Дамска тениска в черно с интересен принт - код 580
  Дамска тениска в черно с интересен принт - код 580
  Најниско ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71