Код 5

Нема на залиха
SKU
8281
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски панталон в бяло - код 2252
  Панталони - код 2252 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Бански комплект в две части с висока талия в бяло лъскава материя - код 2563
  Купачи - код 2563 - 2 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамски панталон еко кожа в масленозелено - код 6329
  Панталони - код 6329 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 2739 - црвена
  Фустан - код 2739 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 6189 - бело
  Блуза - код 6189 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Фустан - код 1610 - праска
  Фустан - код 1610 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамски комплект блуза и пола в цвят циклама - код 1668
  Комплет - код 1668 - 3 - циклама
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 2912 - 1 - црна
  Фустан - код 2912 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 2534 - шарена
  Фустан - код 2534 - шарена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Къс дамски сет блуза и къси панталонки в меднокафяво - код 1407
  Комплет - код 1407 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71