Код 5

Нема на залиха
SKU
8287
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5455 - окер
  Блуза - код 5455 - окер
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Блуза - код 8861 - 7 - црна
  Блуза - код 8861 - 7 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 41511 - црна
  Блуза - код 41511 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Сако - код 2900 - црна
  Сако - код 2900 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Тренерки - код 6512 - сиво
  Тренерки - код 6512 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Дуксер - код 3262 - путер зелена
  Дуксер - код 3262 - путер зелена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Фустан - код 1000 - бело
  Фустан - код 1000 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 15811 - 1 - црна
  Блуза - код 15811 - 1 - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 9. Блуза - код 1539 - кафеава
  Блуза - код 1539 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 4239 - црна
  Блуза - код 4239 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.246,71