Код 5

Нема на залиха
SKU
8293
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски топ с къдрички и ефектен гръб в оранжево - код 3432 - гръб
  Топ - код 3432 - портокалова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 3099 - 3 - виолетова
  Блуза - код 3099 - 3 - виолетова
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Тренерки - код 11636 - розова
  Тренерки - код 11636 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 5965
  Фустан - код 5965
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Комплет - код 4304 - бело
  Комплет - код 4304 - бело
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 6. Маица - код 5659 - бело
  Маица - код 5659 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Топ - код 4272 - бело
  Топ - код 4272 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Туника - код 1448 - 3
  Туника - код 1448 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Топ - код 3091 - виолетова
  Топ - код 3091 - виолетова
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Маица - код 11669 - бела
  Маица - код 11669 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71