Код 5

Нема на залиха
SKU
8874
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1402 - 2 - цветна
  Фустан - код 1402 - 2 - цветна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Тениска в цвят мента с къдрички на точки - код 982
  Маица - код 982 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Тренерки-долен дел - код 6201
  Тренерки-долен дел - код 6201
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 11565 - црвена
  Блуза - код 11565 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 6100 - црна
  Фустан - код 6100 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Комплет - код 9954
  Комплет - код 9954
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Сукња - код 3463 - ментол
  Сукња - код 3463 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Блуза - код 9930 - окер
  Блуза - код 9930 - окер
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Блуза - код 4236 - бело
  Блуза - код 4236 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дуксер - код 4149 - 2 - капучино
  Дуксер - код 4149 - 2 - капучино
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71