Код 5

Нема на залиха
SKU
9023
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 5583 - окер
  Тренерки - код 5583 - окер
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 2. Блуза - код 4948
  Блуза - код 4948
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Фустан - код 9545 - путер зелена
  Фустан - код 9545 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 5444 - 2 - црвена
  Блуза - код 5444 - 2 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Фустан - код 3161 - 1 - шарена
  Фустан - код 3161 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Блуза - код 2084 - сиво
  Блуза - код 2084 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 1277 - 3 - шарена
  Фустан - код 1277 - 3 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 8. Фустан - код 129 - небесно сина
  Фустан - код 129 - небесно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Блуза - код 4179 - кремова
  Блуза - код 4179 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 7099 - 1 - црна
  Фустан - код 7099 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71