Код 5

Нема на залиха
SKU
9684
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 2628 - путер зелена
  Комбинезон - код 2628 - путер зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Фустан - код 3060 - 4 - шарена
  Фустан - код 3060 - 4 - шарена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Блуза - код 9917 - бело
  Блуза - код 9917 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Фустан - код 9601 - црна
  Фустан - код 9601 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фармерки - код 3622 - 2 - небесно сина
  Фармерки - код 3622 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71
 6. Палто - код 164 - борда
  Палто - код 164 - борда
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 7. Блуза - код 3111 - црвена
  Блуза - код 3111 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 748 - црвена
  Фустан - код 748 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 809 - бело
  Фустан - код 809 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Комбинезон - код 5121 - светло сина
  Комбинезон - код 5121 - светло сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.826,71