Код 5

Нема на залиха
SKU
9701
ден 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4471 - сиво
  Фустан - код 4471 - сиво
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Палто - код 7676 - сиво
  Палто - код 7676 - сиво
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 3. Јакна - код 7745 - црна
  Јакна - код 7745 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 4. Фустан - код 061 - небесно сина
  Фустан - код 061 - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 0707
  Фустан - код 0707
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 6. Дуксер - код 4242
  Дуксер - код 4242
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 7. Тренерки - код 7040 - 3 - розова
  Тренерки - код 7040 - 3 - розова
  Најниско ден 1.884,71 Регуларна цена ден 2.464,71
 8. Кардиган - код 2278
  Кардиган - код 2278
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 0588 - окер
  Фустан - код 0588 - окер
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Палто - код 9202 - капучино
  Палто - код 9202 - капучино
  Special Price ден 1.739,71 Регуларна цена ден 2.319,71