Код 5

Нема на залиха
SKU
9707
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски топ с дантела в червено - код 2965
  Топ - код 2965 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Блуза - код 4205 - црвена
  Блуза - код 4205 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 672 - црна
  Фустан - код 672 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Код 1933
  Код 1933
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Спортски комплет - код 8030 - 3 - розова
  Спортски комплет - код 8030 - 3 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Фустан - код 1625 - 1
  Фустан - код 1625 - 1
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 7. Фармерки - код 8254 - 2 - кафеава
  Фармерки - код 8254 - 2 - кафеава
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 8. Блуза - код 4223 - бело
  Блуза - код 4223 - бело
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 9. Фустан - код 697 - 7 - црна
  Фустан - код 697 - 7 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Блуза - код 8782 - бело
  Блуза - код 8782 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71