Код 5

Нема на залиха
SKU
9725
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Сукња - код 11730
  Сукња - код 11730
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 0837 - црна
  Блуза - код 0837 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Код 9993
  Код 9993
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Спортски комплет - код 1761 - небесно сина
  Спортски комплет - код 1761 - небесно сина
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Комплет - код 2602 - 1 - црна
  Комплет - код 2602 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Черна тениска с принт - код 2981
  Маица - код 2981 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Ролка - код 1591 - 5 - бело
  Ролка - код 1591 - 5 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Блуза - код 5171 - 4 - црна
  Блуза - код 5171 - 4 - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 9. Кратки панталони - код 2448 - 1 - сиво
  Кратки панталони - код 2448 - 1 - сиво
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 0382 - црна
  Блуза - код 0382 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71