Код 5

Нема на залиха
SKU
9741
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2991 - жолта
  Фустан - код 2991 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Тренерки - код 1777 - зелена
  Тренерки - код 1777 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Тренерки-долен дел - код 6201 - црвена
  Тренерки-долен дел - код 6201 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Топ - код 11741 - црна
  Топ - код 11741 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Спортски комплет - код 11608 - бело
  Спортски комплет - код 11608 - бело
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Комплет - код 1933 - сиво
  Комплет - код 1933 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамски топ с къдрички и ефектен гръб в бежово - код 3432 - гръб
  Топ - код 3432
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Дамска риза в светлолилаво - код 7482
  Кошула - код 7482
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Изчистен дамски топ в бяло - код 11693 - лице
  Топ - код 11693 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Кратки панталони - код 1455 - светло сина
  Кратки панталони - код 1455 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71