Код 5

Нема на залиха
SKU
9747
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 3091 - виолетова
  Топ - код 3091 - виолетова
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Спортски комплет - код 9996 - црвена
  Спортски комплет - код 9996 - црвена
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Фустан - код 3298 - црна
  Фустан - код 3298 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Топ - код 3034 - црна
  Топ - код 3034 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 5. Спортски комплет - код 11605 - бело
  Спортски комплет - код 11605 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.232,71
 6. Фустан - код 2903 - 3 - шарено
  Фустан - код 2903 - 3 - шарено
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Тренерки - код 2524 - црна
  Тренерки - код 2524 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Фустан - код 2686 - циклама
  Фустан - код 2686 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 9076 - 2 - сиво
  Фустан - код 9076 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дамска тениска в жълто - код 6215
  Маица - код 6215
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71