Код 5

Нема на залиха
SKU
9798
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 8162 - 1 - бело
  Блуза - код 8162 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Кратки панталони - код 2962 - 1
  Кратки панталони - код 2962 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 4474 - розова
  Блуза - код 4474 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Дуксер - код 3262
  Дуксер - код 3262
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Комбинезон - код 0471 - 1 - сиво
  Комбинезон - код 0471 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 1233 - црна
  Фустан - код 1233 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фармерки - код 5001 - 1 - црна
  Фармерки - код 5001 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.072,71
 8. Блуза - код 875 - црна
  Блуза - код 875 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 8861 - црна
  Блуза - код 8861 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 2419 - виолетова
  Фустан - код 2419 - виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71