Код 5

Нема на залиха
SKU
9804
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3099 - 2 - црвена
  Блуза - код 3099 - 2 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Маица - код 2279 - бело
  Маица - код 2279 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Свободна дамска туника в три цвята - код 3108 - 2
  Туника - код 3108 - 2 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Ефектна дамска тениска в цвят мента - код 11669
  Маица - код 11669 - ментол
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Комплет - код 6922
  Комплет - код 6922
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 1039 - 1 - шарена
  Фустан - код 1039 - 1 - шарена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 7. Фустан - код 2595 - црвена
  Фустан - код 2595 - црвена
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 8. Боди - код 2422 - бело
  Боди - код 2422 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Блуза - код 114 - бела
  Блуза - код 114 - бела
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 10. Маица - код 814 - бела
  Маица - код 814 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71