Код 5

Нема на залиха
SKU
9810
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1358
  Фустан - код 1358
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Топ - код 2427 - бело
  Топ - код 2427 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Дамски комплект блуза и панталон в бежово - код 6567
  Комплет - код 6567 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 8596 - ментол
  Фустан - код 8596 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Тениска в розово с принт - код 4713
  Маица - код 4713 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Изчистен дамски топ рипс в бяло - код 12811
  Топ - код 12811 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Атрактивен къс дамски гащеризон в черно - код 2613
  Комбинезон - код 2613 -1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Кокетна дамска риза с паднали рамене в зелено - код 7126
  Кошула - код 7126 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамско боди с голи рамене в бяло - код 11598
  Боди - код 11598 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Блуза - код 0177 - небесно сина
  Блуза - код 0177 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71