Код 5

Нема на залиха
SKU
9852
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Сукња - код 2522
  Сукња - код 2522
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Туника - код 6360 - 5 - црна
  Туника - код 6360 - 5 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Блуза - код 1412 - бело
  Блуза - код 1412 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Блуза - код 6311 - зелена
  Блуза - код 6311 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Панталони - код 2993 - 1 - црна
  Панталони - код 2993 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 8861 - 11 - зелена
  Блуза - код 8861 - 11 - зелена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 2093 - бело
  Фустан - код 2093 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Блуза - код 9656 - црвена
  Блуза - код 9656 - црвена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Фармерки - код 4214 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4214 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 2.087,71
 10. Блуза - код 812
  Блуза - код 812
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71