Код 5

Нема на залиха
SKU
9912
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1465 - 1 - шарена
  Фустан - код 1465 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Комплет - код 5923 - црна
  Комплет - код 5923 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 2666 - црна
  Фустан - код 2666 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Топ - код 11964 - бела
  Топ - код 11964 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Фустан - код 4293 - 1 - црна
  Фустан - код 4293 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 4086
  Блуза - код 4086
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Тренерки - код 4112 - црна
  Тренерки - код 4112 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 8. Бяла тениска с принт - код 2579
  Маица - код 2579 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Маица - код 4097 - 1 - црна
  Маица - код 4097 - 1 - црна
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Къса дамска тениска в черно - код 2425
  Маица - код 2425 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71