Код 5

Нема на залиха
SKU
9967
ден 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дуксер - код 5123 -4 - шарена
  Дуксер - код 5123 -4 - шарена
  Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.188,71
 2. Фустан - код 976 - пудра
  Фустан - код 976 - пудра
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 3. Спортски комплет - код 455 - розова
  Спортски комплет - код 455 - розова
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 4. Фустан - код 3605 - окер
  Фустан - код 3605 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Туника - код 3686 - 2 - неон зелена
  Туника - код 3686 - 2 - неон зелена
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Хеланки - код 6040 - црна
  Хеланки - код 6040 - црна
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Фустан - код 958 - небесно сина
  Фустан - код 958 - небесно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Фустан - код 414 - 1 - црна
  Фустан - код 414 - 1 - црна
  Special Price ден 1.276,00 Регуларна цена ден 2.001,00
 9. Блуза - код 6012 - бело
  Блуза - код 6012 - бело
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Дуксер - код 125 - сиво
  Дуксер - код 125 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71