Код 5005

Нема на залиха
SKU
40276
ден 696,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8485 - црна
  Фустан - код 8485 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Фустан - код 238 - сиво
  Фустан - код 238 - сиво
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Палто - код 7709 - кафеава
  Палто - код 7709 - кафеава
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 4. Фустан - код 129 - небесно сина
  Фустан - код 129 - небесно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Блуза - код 243 - виолетова
  Блуза - код 243 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Фустан - код 1104 - зелена
  Фустан - код 1104 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Кошула - код 872 - црна
  Кошула - код 872 - црна
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Фустан - код 772 - небесно сина
  Фустан - код 772 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Сако - код 1980 - путер зелена
  Сако - код 1980 - путер зелена
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Блуза - код 3732 - пудра
  Блуза - код 3732 - пудра
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71