Код 505 - 1 - 1

Нема на залиха
SKU
3908
MKD 1.391,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0489 - светло сина
  Фустан - код 0489 - светло сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Јакна - код 210 - сина
  Јакна - код 210 - сина
  Најниско MKD 4.233,71 Регуларна цена MKD 4.813,71
 3. Блуза - код 241 - борда
  Блуза - код 241 - борда
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 324 - тиркизна
  Фустан - код 324 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Јакна - код 4748 - кафеава
  Јакна - код 4748 - кафеава
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Блуза - код 3111 - црвена
  Блуза - код 3111 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Сако - код 6023 - црвена
  Сако - код 6023 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 248 - 4 - шарена
  Фустан - код 248 - 4 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Кошула - код 4646 - црна
  Кошула - код 4646 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Хеланки - код 9149 - црна
  Хеланки - код 9149 - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71