Код 505 - 1 - 2

Нема на залиха
SKU
3909
MKD 1.391,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4806 - црна
  Фустан - код 4806 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 45211 - капучино
  Блуза - код 45211 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Елек - код 2531 - 2 - бела
  Елек - код 2531 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Топ - код 2328 - 2 - бело
  Топ - код 2328 - 2 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Дамски панталон в цвят пудра - код 9095
  Панталони - код 9095 - 4 - пудра
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Фустан - код 0807 - окер
  Фустан - код 0807 - окер
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Фустан - код 11966
  Фустан - код 11966
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Дамски панталон еко кожа със сребрист кант - код 8785
  Панталони - код 8785 - 2 - сребро
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 9. Бяла тениска с интересен джоб - код 256
  Маица - код 256 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Дуксер - код 5161 - розова
  Дуксер - код 5161 - розова
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.536,71