Код 505 - 1 - 3

Нема на залиха
SKU
3910
ден 1.391,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8485 - борда
  Фустан - код 8485 - борда
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Туника - код 3720 - бело
  Туника - код 3720 - бело
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 927,71
 3. Палто - код 0800 - сиво
  Палто - код 0800 - сиво
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 4. Спортски комплет - код 581 - бело
  Спортски комплет - код 581 - бело
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 5. Блуза - код 5757 - капучино
  Блуза - код 5757 - капучино
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 1197 - црна
  Фустан - код 1197 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 5520 - црвена
  Фустан - код 5520 - црвена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 8. Топ - код 743 - жолта
  Топ - код 743 - жолта
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71
 9. Фустан - код 619 - циклама
  Фустан - код 619 - циклама
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Панталони - код 954 - жолта
  Панталони - код 954 - жолта
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71