Код 505 - 1 - 4

Нема на залиха
SKU
3911
MKD 1.391,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 129 - путер зелена
  Фустан - код 129 - путер зелена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Блуза - код 8861 - црна
  Блуза - код 8861 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Јакна - код 7745 - окер
  Јакна - код 7745 - окер
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Кардиган - код 6532 - виолетова
  Кардиган - код 6532 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Кошула - код 2289 - капучино
  Кошула - код 2289 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 9867 - путер зелена
  Блуза - код 9867 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 6674 - светло сина
  Блуза - код 6674 - светло сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Панталони - код 5040 - црна
  Панталони - код 5040 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Јакна - код 9191 - 1 - црна
  Јакна - код 9191 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 10. Комплет - код 5611
  Комплет - код 5611
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71