Код 505 - 1 -5

Нема на залиха
SKU
3912
MKD 1.391,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1478 - 2 - виолетова
  Фустан - код 1478 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Тренерки - код 1236
  Тренерки - код 1236
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Маица - код 2939 - 3 - бело
  Маица - код 2939 - 3 - бело
  MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Фустан - код 1478 - 1 - црвена
  Фустан - код 1478 - 1 - црвена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Хеланки - код 927 - црна
  Хеланки - код 927 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 2345
  Фустан - код 2345
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Елегантен дамски топ с къдрички и остро деколте в синьо - код 2989
  Топ - код 2989 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 11664 - бело
  Фустан - код 11664 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Код 9993
  Код 9993
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Топ - код 5658
  Топ - код 5658
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71