Код 505 - 2 - 5

Нема на залиха
SKU
3906
MKD 1.391,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 1454 - бело
  Блуза - код 1454 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Комплет - код 1254 - 3 - розова
  Комплет - код 1254 - 3 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Спортски комплет - код 3066 - небесно сина
  Спортски комплет - код 3066 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 45211
  Блуза - код 45211
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Фустан - код 2578 - капучино
  Фустан - код 2578 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Бяла тениска с ефектен принт - код 1538
  Маица - код 1538 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Фустан - код 809 - бело
  Фустан - код 809 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 6344 - кремова
  Фустан - код 6344 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Комплет - код 1727 - бело
  Комплет - код 1727 - бело
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 10. Сако - код 6919
  Сако - код 6919
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71