Код 505 - 3 - 1

Нема на залиха
SKU
3900
MKD 1.391,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2169 - бела
  Фустан - код 2169 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 2473 - 1 - сиво
  Фустан - код 2473 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Блуза - код 9054
  Блуза - код 9054
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Маица - код 2281 - бело
  Маица - код 2281 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 8979
  Фустан - код 8979
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Топ - код 9948 - небесно сина
  Топ - код 9948 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 6130 - црна
  Фустан - код 6130 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Свободна дамска тениска в цвят праскова - код 2389
  Маица - код 2389 - праска
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Дамски комплект суичър и панталон с атрактивен десен - код 8884 - 1
  Комплет - код 8884 - 1 - шарена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Блуза - код 3095 - бело
  Блуза - код 3095 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71