Код 505 - 3 - 2

Нема на залиха
SKU
3901
MKD 1.391,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4806
  Фустан - код 4806
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 6365 - жолта
  Блуза - код 6365 - жолта
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Тренерки - код 8081 - црна
  Тренерки - код 8081 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Топ - код 5610 - бела
  Топ - код 5610 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Дамски комплект къс топ и панталонки в лилаво - код 0851
  Комплет - код 0851 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 9862 - црна
  Фустан - код 9862 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 2074 - виолетова
  Фустан - код 2074 - виолетова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Блуза - код 11898 - црна
  Блуза - код 11898 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Маица - код 3204 - 1 - црвена
  Маица - код 3204 - 1 - црвена
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Фустан - код 1272 - црна
  Фустан - код 1272 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71