Код 505 - 3 - 3

Нема на залиха
SKU
3902
ден 1.391,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 0902 - ментол
  Комбинезон - код 0902 - ментол
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.855,71
 2. Комплет - код 6022 - сиво
  Комплет - код 6022 - сиво
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Блуза - код 3890 - зелена
  Блуза - код 3890 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Комплет - код 9414 - бело
  Комплет - код 9414 - бело
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 6964 - црна
  Фустан - код 6964 - црна
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 6. Блуза - код 832 - окер
  Блуза - код 832 - окер
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 7. Јакна - код 4033 - путер зелена
  Јакна - код 4033 - путер зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Фустан - код 4418 - борда
  Фустан - код 4418 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Кошула - код 8050 - црна
  Кошула - код 8050 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Фустан - код 1156 - бело
  Фустан - код 1156 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71