Код 505 - 3 - 4

Нема на залиха
SKU
3903
MKD 1.391,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 4374 - бело
  Маица - код 4374 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 8889 - виолетова
  Фустан - код 8889 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Фармерки - код 46755 - 1
  Фармерки - код 46755 - 1
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Тренерки - код 1568 - 1 - сиво
  Тренерки - код 1568 - 1 - сиво
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Топ - код 12890 - кремова
  Топ - код 12890 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 6. Фустан - код 9968 - пудра
  Фустан - код 9968 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Дамски свободен панталон в цвят мента - код 11803
  Панталони - код 11803 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Спортски комплет - код 2240 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 2240 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Фустан - код 6144 - бела
  Фустан - код 6144 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Накъсани светлосини дамски дънки - код 4394
  Фармерки - код 4394 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.739,71