Код 505 - 3 - 5

Нема на залиха
SKU
3904
MKD 1.391,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 2350 - црна
  Тренерки - код 2350 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Фустан - код 2915 - 4 - корали
  Фустан - код 2915 - 4 - корали
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Фустан - код 0714 - 2 - црна
  Фустан - код 0714 - 2 - црна
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Дамски сет потник и пола рипс в кафяво - 10055
  Комплет - код 10055 - кафеава
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Блуза - код 9054 - виолетова
  Блуза - код 9054 - виолетова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Блуза - код 8353 - розова
  Блуза - код 8353 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Елек - код 2531 - 2 - бела
  Елек - код 2531 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Блуза - код 0633 - 4 - црвена
  Блуза - код 0633 - 4 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 742
  Фустан - код 742
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 0570 - шарено
  Фустан - код 0570 - шарено
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71