Код 505 - 4 - 5

Нема на залиха
SKU
3898
MKD 1.391,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 9051 - светло сина
  Блуза - код 9051 - светло сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 7780 - окер
  Блуза - код 7780 - окер
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Фармерки - код 4130 - 1 - црна
  Фармерки - код 4130 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 4. Кардиган - код 2036 - шарено
  Кардиган - код 2036 - шарено
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 5. Маица - код 5233 - бело
  Маица - код 5233 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Блуза - код 8727 - 1 - бело
  Блуза - код 8727 - 1 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Кардиган - код 9001 - окер
  Кардиган - код 9001 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 9494 - црвена
  Фустан - код 9494 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Маица - код 3310 - црна
  Маица - код 3310 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Тренерки - код 5583 - сиво
  Тренерки - код 5583 - сиво
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71