Код 506

Нема на залиха
SKU
40705
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 1594 - тиркизна
  Кардиган - код 1594 - тиркизна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Палто - код 916 - капучино
  Палто - код 916 - капучино
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Јакна - код 2610 - 3 - црна
  Јакна - код 2610 - 3 - црна
  Најниско MKD 3.769,71 Регуларна цена MKD 4.349,71
 4. Фустан - код 6761 - жолта
  Фустан - код 6761 - жолта
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 7071
  Блуза - код 7071
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Комбинезон - код 2199 - виолетова
  Комбинезон - код 2199 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 632 - ментол
  Фустан - код 632 - ментол
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Комбинезон - код 7000 - небесно сина
  Комбинезон - код 7000 - небесно сина
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Боди - код 283 - шарена
  Боди - код 283 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Палто - код 396 - борда
  Палто - код 396 - борда
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71