Код 51 - 2

Нема на залиха
SKU
2583
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 4147 - бело
  Маица - код 4147 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 11483 - 4 - бело
  Блуза - код 11483 - 4 - бело
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Дуксер - код 5161 - розова
  Дуксер - код 5161 - розова
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 4. Спортски комплет - код 11583 - праска
  Спортски комплет - код 11583 - праска
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 5. Блуза - код 11698 - црвена
  Блуза - код 11698 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Сукња - код 3836
  Сукња - код 3836
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Спортски комплет - код 11583
  Спортски комплет - код 11583
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 8. Фустан - код 5569 - црна
  Фустан - код 5569 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Кокетна дамска риза в зелено с голи рамене - код 7126
  Кошула - код 7126 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски топ с дантела в светлосиньо - код 2965
  Топ - код 2965
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71