Код 51

Нема на залиха
SKU
2581
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 2251 - 1 - црна
  Комбинезон - код 2251 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Блуза - код 6392 - црна
  Блуза - код 6392 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Дуксер - код 3262 - темно сина
  Дуксер - код 3262 - темно сина
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Блуза - код 1471 - 3 - виолетова
  Блуза - код 1471 - 3 - виолетова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Блуза - код 4244 - црна
  Блуза - код 4244 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Јакна - код 0153 - кафеава
  Јакна - код 0153 - кафеава
  Special Price MKD 1.855,71 Регуларна цена MKD 2.435,71
 7. Фармерки - код 4131 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4131 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 8. Блуза - код 1471 - 1 - виолетова
  Блуза - код 1471 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Комбинезон - код 9759 - темно сина
  Комбинезон - код 9759 - темно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 10. Сукња - код 6767 - темно зелена
  Сукња - код 6767 - темно зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71