Код 51 - 3

Нема на залиха
SKU
2584
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 701 - кремова
  Фустан - код 701 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 682 - црвена
  Фустан - код 682 - црвена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Блуза - код 0788
  Блуза - код 0788
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 7768 - зелена
  Фустан - код 7768 - зелена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Јакна - код 051 - 2 - кремова
  Јакна - код 051 - 2 - кремова
  Најниско MKD 3.422,00 Регуларна цена MKD 4.002,00
 6. Фустан - код 416 - борда
  Фустан - код 416 - борда
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 7. Фустан - код 4151 - небесно сина
  Фустан - код 4151 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 7045 - виолетова
  Фустан - код 7045 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Јакна - код 887 - кафеава
  Јакна - код 887 - кафеава
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Панталони - код 5896 - црна
  Панталони - код 5896 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71