Код 51 - 4

Нема на залиха
SKU
2585
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тениска в бяло с ефектен принт - код 814
  Маица - код 814 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Спортски комплет - код 3719 - шарена
  Спортски комплет - код 3719 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Кокетна дамска пола в черно на цветя - код 4851
  Сукња - код 4851 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Бежова тениска с ефектен джоб - код 11631
  Маица - код 11631
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Къс секси топ с верижка в черно - код 11731
  Топ - код 11731 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 1188 - розова
  Фустан - код 1188 - розова
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 7. Елек - код 1618 - 3
  Елек - код 1618 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 6556 - окер
  Блуза - код 6556 - окер
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Блуза - код 3061 - 3 - борда
  Блуза - код 3061 - 3 - борда
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Изчистен дамски топ в черно - код 11551
  Топ - код Код 11551 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71