Код 51 - 5

Нема на залиха
SKU
2586
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2593 - бело
  Фустан - код 2593 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 1733 - црна
  Фустан - код 1733 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 4534 - сиво
  Фустан - код 4534 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Спортски комплет - код 1761 - црвена
  Спортски комплет - код 1761 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Блуза - код 11800 - виолетова
  Блуза - код 11800 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Къса дамска тениска в цвят капучино - код 2425
  Код 2425
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 5654 - розова
  Фустан - код 5654 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 2065 - црна
  Блуза - код 2065 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Панталони - код 8585 - кремова
  Панталони - код 8585 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71