Код 512 - 2

Нема на залиха
SKU
1280
MKD 1.217,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кратки панталони - код 2962 - 1
  Кратки панталони - код 2962 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Маица - код 2425 - бело
  Маица - код 2425 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Маица - код 2283 - бело
  Маица - код 2283 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Свободен дамски гащеризон в цвят пудра - код 5775
  Комбинезон - код 5775 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Панталони - код 2172 - 2 - кремова
  Панталони - код 2172 - 2 - кремова
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Тренерки - код 3122 - 1 - црна
  Тренерки - код 3122 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.507,71 Регуларна цена MKD 2.087,71
 7. Маица - код 2266 - бело
  Маица - код 2266 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Код 2425
  Код 2425
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Дамски гащеризон от рипс с цип в бежово - код 6414
  Комбинезон - код 6414 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Блуза - код 4948
  Блуза - код 4948
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.362,71