Код 515 - 2

Нема на залиха
SKU
495
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9545 - црвена
  Фустан - код 9545 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Џемпер - код 2725 - шарена
  Џемпер - код 2725 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 3478 - розова
  Блуза - код 3478 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Палто - код 3113 - темно зелена
  Палто - код 3113 - темно зелена
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 5. Хеланки - код 2157 - 1 - шарена
  Хеланки - код 2157 - 1 - шарена
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Кошула - код 0638 - 3 - розова
  Кошула - код 0638 - 3 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фармерки - код 2854 - 3 - светло сина
  Фармерки - код 2854 - 3 - светло сина
  Најниско MKD 1.015,00
 8. Блуза - код 0639 - 2 - бело
  Блуза - код 0639 - 2 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 9. Фустан - код 1714 - кафеава
  Фустан - код 1714 - кафеава
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 10. Блуза - код 9656 - капучино
  Блуза - код 9656 - капучино
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71