Код 515 - 2

Нема на залиха
SKU
501
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3701 - црна
  Маица - код 3701 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Маица - код 4097 - 1 - црна
  Маица - код 4097 - 1 - црна
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Блуза - код 1597 - 1 - црвена
  Блуза - код 1597 - 1 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Дамско изрязано боди с връзки в бежово - код 2935
  Боди - код 2935
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 4757 - 2 - црна
  Фустан - код 4757 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Комплет - код 11980 - црна
  Комплет - код 11980 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 659 - зелена
  Фустан - код 659 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Екстравагантна дамска риза с паднали рамене в цвят праскова - код 3525
  Кошула - код 3525 - праска
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Фустан - код 7027 - црвена
  Фустан - код 7027 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Маица - код 2923 - 1 - бело
  Маица - код 2923 - 1 - бело
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71