Код 515 - 3

Нема на залиха
SKU
496
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 4261 - црна
  Маица - код 4261 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Елек - код 9153 - темно сина
  Елек - код 9153 - темно сина
  Special Price MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 3. Фармерки - код 2523 - 2
  Фармерки - код 2523 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 11743 - црна
  Блуза - код 11743 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Спортски комплет - код 2115 - црна
  Спортски комплет - код 2115 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Фустан - код 2026 - борда
  Фустан - код 2026 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Спортски комплет - код 2241 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 2241 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Тренерки - код 1568 - 1 - сиво
  Тренерки - код 1568 - 1 - сиво
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Блуза - код 1454 - црна
  Блуза - код 1454 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Дамски гащеризон по тялото в бяло - код 5562
  Комбинезон - код 5562 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71