Код 515 - 3

Нема на залиха
SKU
502
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 864 - борда
  Блуза - код 864 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 0303 - 1 - црна
  Фустан - код 0303 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Кошула - код 872 - црна
  Кошула - код 872 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Јакна - код 210 - сина
  Јакна - код 210 - сина
  Најниско MKD 4.233,71 Регуларна цена MKD 4.813,71
 5. Фустан - код 6457 - окер
  Фустан - код 6457 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 1718 - розова
  Фустан - код 1718 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Кардиган - код 6850 - светло сина
  Кардиган - код 6850 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Палто - код 643 - црна
  Палто - код 643 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 496 - 5
  Блуза - код 496 - 5
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Топ - код 387 - виолетова
  Топ - код 387 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71