Код 515 - 4

Нема на залиха
SKU
497
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 5577 - бело
  Топ - код 5577 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 9930 - окер
  Блуза - код 9930 - окер
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 5455 - црна
  Блуза - код 5455 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Комплет - код 5242 - 3 - шарена
  Комплет - код 5242 - 3 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 8706 - 3 - темно виолетова
  Фустан - код 8706 - 3 - темно виолетова
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 6071 - црвена
  Фустан - код 6071 - црвена
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 8. Блуза - код 6669 - црна
  Блуза - код 6669 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 940 - црна
  Фустан - код 940 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 10. Фустан - код 1188 - црна
  Фустан - код 1188 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71