Код 515 - 4

Нема на залиха
SKU
503
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Боди - код 11935 - црна
  Боди - код 11935 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Дамски дънки с висока талия скъсани в бяло - код 4397
  Фармерки - код 4397 - 1 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 7466 - 3 - црна
  Фустан - код 7466 - 3 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 4269 - црвена
  Блуза - код 4269 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Атрактивен дълъг гащеризон в маслемозелено - код 8836
  Комбинезон - код 8836
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 2286 - црна
  Фустан - код 2286 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Комплет - код 11958 - црна
  Комплет - код 11958 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Дамски комплект топ и пола с флорален десен - код 6959 - 3
  Комплет - код 6959 - цветна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Топ - код 13022
  Топ - код 13022
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Маица - код 4249 - црна
  Маица - код 4249 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71